GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Helsinki

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraVērts zinātSpa un labākie saloniInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Vērts zināt« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · somija · Helsinki · Vērts zināt ·

Vērts zināt

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Vērts zināt

- Helsinkos ir mazliet vairāk kā pusmiljons iedzīvotāju un pilsētas kopējā platība ir 338 000 km2, 10% no tiem ir ūdens.

- Somijā ir divas oficiālās valsts valodas - somu un zviedru. Taču vienlīdz labi šeit runā arī angliski - kā joko kāds vietējais ceļvedis, kinofilmas vietējā televīzijā tiekot demonstrētas oriģinālvalodā, ar subtitriem - kur vēl lieliskāku treniņu valodas apguvē.

- Īpaša cena braucienam no un uz lidostu ir taksometru kompānijai Yellow Taxi (25 eiro), izmantojot jebkuru citu šis pats ceļš jums izmaksās vidēji 35 eiro.

- Helsinki ir riteņbraucējiem īpaši draudzīga pilsēta, ar veloceliņiem 750 kilometru garumā. Maijā Helsinkos sākas bezmaksas Citybike sezona, kad iemaksājot 2 eiro depozītu, jūs varat tikt pie divriteņa 26 punktos pilsētā. Divriteni atgriežot, savus 2 eiro saņemsiet atpakaļ. Iecienītas divriteņu nomas pilsētā ir arī Greenbike (Bulevardi 32, www.greenbike.fi) un Eco-bike (Savilankatu 1 b).

- Bāri Helsinkos atvērti līdz pat 02.00, naktsklubi tiek slēgti vidēji 04.00. Tiesa, pilsētas viesiem ne sevišķi draudzīgi ir veikalu darbalaiki. Īpaši sestdienās, kad daļa veikalu tiek slēgti jau 16.00 vai 18.00.

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: