GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Madride

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Labākās brokastis· Kur iedzert vīnu· Bārs· Labākās pusdienas· Labākie uzkodu bāri· Gardēžiem· Labākās tapasKur iepirktiesArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātSpa un labākie saloniFilmaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

The HatCasa del AbueloLa Bicicleta Workplace – Gallery & Cycling CaféPandelujoEl BrillianteTaberna el Rincon de GoyaAntigua Casa Angel SierraCafe OliverCafé del Círculo de Bellas ArtesLa TraineraCasa LucioCafe GijonLa Finca de SusanaSantceloniRamsesPandelujoVinoteca BarbecheraLa ChataJuana La LocaTeatriz« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · spānija · Madride · Kur paēst ·

Ramses

Autors: Anothertravelguide.com3 ATSAUKSMES

Ramses

Restorāns, bārs un klubs Ramses ir jaunākais no dizaina huligāna Filipa Starka garadarbiem. Trīs stāvos, atvērts tikai pagājušā gada decembrī, tas pārspēj visus no viņa pēdējā laika veikumiem. Pirmā stāva telpas centru okupējusi paliela bāra lete, taču asociācijas ar lounge stila zāli ātri vien izplēnē. Par vecā zēna Starka dizaina trakulību upuri kārtējo reizi kļuvis viņa iemīļotais objekts - krēsli. Rūķu vietā (Londonas viesnīca St. Martins Lane) galvas viņš šoreiz pacenties nošķelt "Oskaru" statuetēm - vismaz zelta krāsas sejas vaibsti mats matā atgādina Holivudas kinobalvas apveidus. Bet citviet bāra apmeklētāji var piesēst uz maziem šūpuļkrēsliņiem - to sēžamvirsma ir gluži kā pēcpuses atspiedums! Taču, neraugoties uz šo sīko huligānismu, Starka klātbūtne bāra zālē jaušama tikai detaļās, kopējā interjerā valda gaišs un gaumīgs minimālisms.
Arī deju klubs ēkas pagrabstāvā, iespējams, nešķitīs milzu pārsteigums Starka rokraksta pazinējiem: neliela bāra lete, tumšs, piezemēts apgaismojums un ekselenta naktskluba atmosfēra. Īstās Starka nerātnības jāmeklē otrā stāva restorānā, kura pompozi dekadentiskos elementus dizainers izspēlē visā krāšņumā. Pārspīlēti grezni svečturi, eklektiskas sofas un absolūts stilu mikslis krēslu dizainā, ar balti melnu kažokādu apvilktus ieskaitot. Pat dzērienu baudīšana pie restorāna bāra letes ir gana savdabīga. Kādam no augstajiem krēsliem Starks pamanījies nolauzt roku balstu, un tā vien šķiet, ka pats ar īkšķi uz tā atzveltnes gluži kā uz nosvīduša stikla trekniem burtiem uzšņāpis - DEAD...
Līdzās galvenajaizālei restorānā ir arī divas banketa zāles. Lielākajā no tām vietas atvēlētas ne vairāk kā divdesmit cilvēkiem. Necelt degunu debesīs ir gandrīz neiespējami - griestus klāj iespaidīga El Greko gleznas kopija. Gluži kā izgriezta no rāmja, palielināta un novilkta pāri griestiem. Savukārt otra banketa zāle piemērota vien cilvēkiem desmit, tai ir atsevišķa virtuve, un šefpavārs gatavo maltīti pēc īpaša pasūtījuma.
Kā lielākajā daļā Starka restorānu, labierīcību apmeklējums ir teju obligāts. Marmora izlietne pārsteidzoši līdzinās tiesu medicīnas ekspertīzes galdam, bet ūdenskrāna vietā cēli izslējies gulbja kakls un spārni.
Kaut šķietami mazliet piemirsta (Starka dizainētos restorānos tā gadās bieži), tomēr šoreiz ne mazāk izcila ir arī internacionāli kreatīvā virtuve, tuvo austrumu hummus un liellopa astes daļu ieskaitot. Tiesa, ēdienkarte pagaidām ir tikai spāņu valodā, tāpēc jāizlīdzas ar viesmīļa tulkojumu. To pavisam noteikti atsver ļoti šarmantā cenu politika: pirmais ēdiens aptuveni 15 eiro, otrais - 20-30 eiro.
Vakariņas vienai personai vidēji 60 eiro.

Plaza de la Independencia, 4
28001 Madrid
Tālrunis: 914 351 666
www.ramseslife.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Maija

Apmeklēja: 5. jūnijs 2010

jā, tiešām ir vērts aiziet,demokrātiska atmosfēra,publika raibu raibā, vairāk gan intelektuāļi. Salāti bija ok, bet deserts gan slābans. Maza izmēra maizīte ko ar īpašu šiku jums siltu piedāvā sākumā maksā 2 eiro, tā ka neaizraujaties....jo izskatās ļoti garšīgas un ir arī.

BaibaG

Apmeklēja: 13.11.2009.

Īstais tusiņš sākās ap vieniem naktī, bet jāierodas ātrāk, lai nobaudītu kaut ko no restorāna un fantastisko kokteiļu klāsta bārā.

Sue Colby

Wow - If you are in Madrid you can't miss this!Experience the fantastic atmosphere, great food and service! Have a drink at the bar downstairs (Grey Goose vodka on tap!) just to get you in the mood before you enjoy an evening of cultinary delights! It's not cheap, far from it, but well worth a visit.

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: