GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Madride

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņot· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecībasKur paēstKur iepirktiesArhitektūras tūrismsLietas, kas jāizdaraVērts zinātSpa un labākie saloniFilmaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Hotel Puerta AmericaHotel de las Letras« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · spānija · Madride · Kur nakšņot · Stila krējums

Hotel Puerta America

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Hotel Puerta America

Viesnīca - dizaina Bābeles tornis. Viens no pēdējo gadu ekstravagantākajiem viesnīcu projektiem. Tā divpadsmit stāvu, restorāna, bāra un pārējo telpu dizaina autori ir 19 slaveni mūsdienu arhitekti un dizaineri. Viņu vidū - Rons Arads, Zaha Hadida, Džons Pausons, Marks Ņūsons, Deivids Čiperfīlds, Normens Fosters, Žans Nouvels u.c. Radošās izpausmes ziņā viņiem dota pilnīga brīvība. Arī finansiāla - projekts izmaksājis vairāk kā 75 miljonus eiro. Ekstravagantākie ir septītais (Rona Arada) un pirmais (Zahas Hadidas) stāvs. Rona Arada stāva gaitenis atgādina slimnīcu Holivudas zinātniskās fantastikas stilā. Istaba ir ovāla telpa, kuras vidū ir vēl viens ovāls: istaba, vannas istaba, te viss ir viens veselums. Bez durvīm, atdalošām sienām un citiem norobežojumiem. Ej tik uz riņķi un atrodi, kas kurā mirklī vajadzīgs - gulta apaļa kā ola, ekrāns, kas televizora vietā izbrauc priekšā logam vai vanna. Dominē trīs krāsas - balts (vienas daļas sienas), melns (gulta) un asins sarkans (vannas istaba). Nekas nav noslēpts un viss ir kopā - pat nosacīti norobežotajai tualetes telpai ir caurspīdīgas durvis.
Zahas Hadidas istaba apžilbina ar futūristisku, datoru laikmeta baltumu (otra alternatīva ir melns). Plūstošas formas, nevienas salaiduma vietas - sajūta ir tāda it kā viss (dzīvojamās, vannas istabas sienas, krēsls, galds, gulta) mazliet nevienādos viļņos būtu izliets no viena materiāla. Un pēcāk sastindzis - kā ledus. Vanna izskatās kā baltā alā iebūvēts baseins un pirmajā mirklī pat nevar īsti nojaust, kur tā beidzas. No rīta caur baltajām loga žalūzijām vīd pilsētas siluets un sajūta ir mazliet kā pamostoties uz skatuves. Jeb - kā nakšņojušam dizaina muzejā. Katrā ziņā - krēsla ērtums attiecībās ar tavu muguras izliekumu vai skats pa logu te kļūst absolūti nesvarīgs. Vienīgais šī piedzīvojuma mīnuss - Puerta America atrodas tuvāk lidostai nekā centram un uz pilsētu būs jābrauc ar taksīti.

Hotel Puerta America, Avenida de America 41

www.hotelpuertamerica.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: