GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Stambula

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Kur padzert kafiju· Kur iedzert vīnu· Labākas zivisKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātSpa un labākie saloniFilmaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Karabatak CoffeehouseBej Karaköy RestaurantKitchenetteCafé SmyrnaCafe SusamRobert's CoffeeBolulu Hasan UstaSaray MuhallebicisiCafe Markiz (Robert's Coffee)« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · turcija · Stambula · Kur paēst · Kur padzert kafiju

Café Smyrna

Autors: Gunita Kakteniece0 ATSAUKSMES

Café Smyrna

Ja gribas paša acīm ieraudzīt kādu vietējo Stambulas slavenību no aktieru un mākslinieku aprindām, jādodas uz Cihangir - rajonu, kur dzīvo liela daļa pilsētas jauneklīgās un radošās sabiedrības. Café Smyrna vērts ieklīst kaut tāpēc vien, lai pie tasītes turku kafijas „izgaršotu" arī šejienes atmosfēru. Un publika te ir raibu raibā! Kādam pārim pie kājām guļ suns, citviet iemaldījies bariņš neuzkrītošu ārzemnieku. Vēlāk kafejnīcas apmeklētājiem piebiedrojas divas draudzenes Adidas treniņbiksēs un glaunu topiņu mugurā. Pilnīgi crazy! Tā sēdēt un skatīties uz dīvaiņiem, kas te iegriežas, varētu bezgala ilgi.
Arī kafejnīcas interjerā mākslinieciski sajaucies jaunais un vecais. Vienkārši, taču stilīgi. Ne vairāk kā seši galdiņi, daži arī ārpusē, kur no šaurās ieliņas braucamās daļas tos norobežo zaļumi. Café Smyrna atrodams arī kāds klusāks stūrītis. Atliek vien pakāpties pa nelielajām trepītēm, kuru galā salikti spilveni. Zvilni tajos un baudi sarunu murdoņu. Te vietas pietiek aptuveni 5-6 cilvēkiem.
Café Smyrna pasniedz arī brokastis un vakariņas (dažādi pastas ēdieni). Turku virtuve ar Eiropas piešprici. Ļoti laba apkalpošana.

Akarsu Cad. No: 29
Cihangir, Istanbul
Tālrunis: 0212 244 24 66
Fakss: 0212 252 50 99

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: