GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Stambula

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Kur padzert kafiju· Kur iedzert vīnu· Labākas zivisKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātSpa un labākie saloniFilmaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Lokanta MayaIstanbul Culinary InstituteDubbPizzeria PidosLe PêcheurÇokÇokOtantikPera ThaiIstanbul Modern restorāns un kafejnīca« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · turcija · Stambula · Kur paēst · Laba izvēle

Dubb

Autors: Gunita Kakteniece0 ATSAUKSMES

Dubb

Indiešu restorāns Stambulas Sultanahmet rajonā gana iecienīts kā pašu turku, tā arī šeit dzīvojošo indiešu vidū. Lai arī Dubb atrodas vienā no tūristiskākajiem pilsētas nostūriem, tas ne mirkli netraucē izbaudīt lielisko atmosfēru. Visticamāk tādēļ, ka restorāna zāles, kas atrodamas katrā no pieciem ēkas stāviem, ir pavisam nelielas un galdiņu skaits tajās nepārsniedz piecus.
Interjera smalkumus Dubb gan nemeklējiet. Vien tradicionālie spilventiņi uz dīvāniem atgādina, ka šis ir indiešu restorāns. Arī virtuve ir mazāk piparota, nekā ierasts Indijā, turklāt pasūtīt iespējams arīdzan turku ēdienus.
Tomēr īstais dārgums jāmeklē restorāna piektajā stāvā. Kāpiet uzmanīgi pa vecām un stāvām koka trepēm, līdz skatam paveras milzīgi bīdāmi logi. Gada siltākajos mēnešos tie ir atvērti, ļaujot nama pēdējam stāvam pārtapt terasē. Sajūta mazliet sirreāla - sēdi, mielojies ar indiešu ēdieniem un vienlaikus baudi fantastisku skatu uz Bosfora šaurumu un Stambulas Zilās un Hagia Sophia mošejas jumtiem. Tā vien šķiet, ka tie atrodas rokas stiepiena attālumā... Vakarā viss ir vēl skaistāks un intīmāks - uz restorāna galdiņiem deg sveces, bet aiz loga rotājas izgaismotā Stambula. Dubb ātri vien kļūst par ļoti mīļu restorānu, tāpēc nav pārsteigums, ka iegriezties te kārojas katru dienu.

Alemdar Mahallesi Incili Çavus Sokak No: 10
Sultanahmet, Istanbul
Tālrunis: 90 212 513 73 08
www.dubbindian.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: