GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Stambula

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Kur padzert kafiju· Kur iedzert vīnu· Labākas zivisKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātSpa un labākie saloniFilmaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

KiyiViesnīcas Anemon Galata restorānsLeb-i DeryaHamdi RestaurantMüzedeChanga« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · turcija · Stambula · Kur paēst · Stila krējums

Kiyi

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Kiyi

Tarabya atrodas aptuveni 40 minūšu brauciena attālumā no Stambulas centra un 18.-19. gadsimtā bija viens no iecienītākajiem pilsētas aristokrātu vasaras kūrortiem. Šodien nelielo Stambulas piepilsētu pašā Bosfora piekrastē ieskauj neskaitāmi jūras velšu restorāni. 1964. gadā atvērtais Kiyi (Kżyż) ir viens no labākajiem, ja ne pats izcilākais zivju restorāns Stambulas tuvumā. Vieta, uz kurieni speciāli jādodas. Masveida tūristi te neieklīst, bet vietējo, ka mudž.
Tik viegli Kiyi rokās nemaz nedodas, adrese jāzina pavisam precīzi. Un mazliet pameklēt ir tā vērts! Zivis un jūras veltes ir pasakaini svaigas! Tā vien šķiet, ka dzīvas bijušas vēl brīdī, kas sēdies pie galdiņa. Ēdiena prezentācijā ārišķīgu pompozitāti gan negaidiet. Tas lai paliek stila kulta restorāniem. Uz Kiyi brauc, lai paēstu. Arī restorāna dizains ir pavisam vienkāršs un nepretenciozs - neitrāli baltas sienas un galdauti, koka krēsli un dažviet mīksti dīvāniņi. Restorāna saimnieks ir no Kipras turku daļas. Iespējams tieši tamdēļ sienas rotā šīs salas mākslinieku fotogrāfijas, zīmējumi un grafikas. Gaumīgi atlasītas, tās rada patiesi jauku atmosfēru.
Restorāna spilgtākā „odziņa" ir ēdienkarte. Ne tikai tās saturs (26 zivju šķirnes!), bet arī noformējums. Katru ēdienu papildina attēls ar konkrēto zivi, turklāt tās nosaukums rakstīs veselās 7 valodās! Gluži kā zooloģijas grāmatā. Patīkams pārsteigums ir arī turku baltvīni, kuru izvēlē droši varat ļauties vīnziņa ieteikumiem. Izcila apkalpošana! Viesmīļi zina Kiyi vērtību un strādā ar cieņu pret savu darbu un apmeklētājiem.

Pusdienas diviem (ar vīnu) - aptuveni 100 eiro

Kefeliköy Caddesi 126
Tarabya 80880 Żstanbul
Tel.: (212) 262 0002
www.kiyi.com.tr

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: