GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Stambula

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Kur padzert kafiju· Kur iedzert vīnu· Labākas zivisKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātSpa un labākie saloniFilmaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

KiyiViesnīcas Anemon Galata restorānsLeb-i DeryaHamdi RestaurantMüzedeChanga« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · turcija · Stambula · Kur paēst · Stila krējums

Leb-i Derya

Autors: Hasans Arslanjuregi0 ATSAUKSMES

Leb-i Derya ar savu minimālisma garā ieturēto dizainu, iejūtīgo apkalpošanu un brīnišķīgo skatu uz Bosforu ir ideālā vieta, ja vēlaties apceļot tālas zemes, neizbraucot ārpus pilsētas. Restorāns iekārtots uz viesnīcas Richmond terases; viesnīcu jūs atradīsiet aptuveni 300 metrus aiz Galatasarajas liceja, dodoties virzienā no Taksim uz Tunel.
Leb-i Derya
ir viens no tiem pēdējos gados atvērtajiem stilīgajiem Stambulas restorāniem, kas pievilina gados jaunus un turīgus apmeklētājus. Pateicoties atrašanās vietai - ēkas augšstāvā -, restorāna rīcībā ir arī neliela terase, tāpēc rezervējiet galdiņu svaigā gaisā, ja vēlaties šeit iebaudīt kādu kokteili. Leb-i Derya piedāvā modernizētu tradicionālās osmaņu virtuves versiju, un tā ir lieliska vieta, kur pamielot acis ar skaistiem skatiem un vienkārši pavērot cilvēkus.
Šī stilīgā, taču nepretenciozā jumta restorāna vidū atrodas eleganta bezstiklu oranžērija ar bāra leti, kas stiepjas pa visu jumta perimetru un gar to izvietotiem baltiem koka krēsliem. Lai gan restorāna galvenais trumpis ir tā atrašanās vieta, interesanta ir arī tā piedāvātā starptautiskā ēdienkarte, kurā tipiski turciskais sajaucies juku jukām ar pavisam neturcisko. Ja runājam par uzkodām (meze), pie pēdējās - svešzemju - kategorijas pieder, teiksim, pikantas frī kartupeļu mizas, nachos un vista Cajun gaumē (ja nu kādam uzmāktos nostalģija pēc sava iemīļotā bāra). Vakariņu ēdienkārtē līdzās salātiem un diezgan neinteresantiem pastas ēdieniem - visdažādākajā veidā gatavoti steiki: piparoti un grilēti, ar baklažāniem un Tulum sieru, utt. Varbūt jūs iekārdinās doma par svētdienas brokastīm ar simit (kaut kas līdzīgs kruasānam, tikai ar sezama sēkliņām), olām, börek (siera pīrāgu), kashar sieru un tepat uz vietas ceptu maizi - nemaz nerunājot par fantastisko skatu uz Bosforu dienasgaismā. Šie paši īpašnieki nesen atvēruši arī Leb-i Derya Richmond, līdzīga koncepta restorānu uz viesnīcas Kumbaracı Yokuşu jumta.

Kumbaracı yokuşu 115/7 Tünel, Beyoğlu
Tel.: (0212) 293 49 89 - (0212) 243 95 55
Fakss: (0212) 243 95 56
E-pasts: info@lebiderya.com
www.lebiderya.com

Leb-i Derya Richmond
Istiklal caddesi No:445 Richmond Otel Kat:6
Tel.: (0212) 243 4375 - (0212) 243 4376
Fakss: (021)2 243 4387
E-pasts: lebideryarichmond@lebiderya.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: