GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Stambula

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Kur padzert kafiju· Kur iedzert vīnu· Labākas zivisKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātSpa un labākie saloniFilmaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

KiyiViesnīcas Anemon Galata restorānsLeb-i DeryaHamdi RestaurantMüzedeChanga« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · turcija · Stambula · Kur paēst · Stila krējums

MüzedeChanga

Autors: Hasans Arslanjuregi0 ATSAUKSMES

Daudzi apgalvo, ka šis esot labākais restorāns pilsētā - nu, tā ir gaumes lieta. Bet vienu gan nevar apstrīdēt - šos ēdienus jums nepiedāvās nekur citur visā Stambulā. Unikālajā ēdienu kartē iekļautas variācijas par visā pasaulē savāktām ēdienu receptēm - citiem vārdiem, šis ir restorāns ar tipisku fusion virtuvi. Punktus uz „i" saliek atrašanās vieta, lielas villas - tagad prestiža Stambulas muzeja - dārzā ar skatu uz Bosfora šauruma plašumiem.
Parasti brīvs galdiņš atradīsies arī bez iepriekšējas rezervēšanas -vismaz darbdienās -, taču labāk jau nodrošināties un piezvanīt iepriekš. Ja nākat pusdienās, tad varat apvienot ideālu maltīti ar aizraujošiem brīžiem kādā no tām satriecošajām mākslas izstādēm, kas Müze Sabancı sagādājušas starptautisku slavu.
Ja runājam par cenām, tad uzkodas vidēji maksā 10-20 eiro, otrie - 25-40 eiro, bet dzērieni - no 10 eiro.
Restorāns vairojis interesi par Bosfora šauruma piekrastes ciematu Emirganu, ko stambulieši gan vienmēr cienījuši pateicoties lieliskajām pludmales pastaigu vietām un kafejnīcām, no kurām paveras skats uz citu kontinentu - piekrastes villām Āzijas pusē. Piekrastes satiksme, īpaši nedēļas nogalēs un sastrēguma stundās, var būt diezgan gausa, tāpēc ceļam no pilsētas centra atvēliet pavairāk laika. Ja patiesi steidzaties, vienmēr jau iespējams braukt arī pa maģistrāli, taču nav slikti arī pavadīt kādu stundu, lēni braucot garām vienai no skaistākajām krastmalām pasaulē.

Sakıp Sabancı Cad. No:22
Emirgan 34467
İstanbul

www.changa-istanbul.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: