GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Stambula

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Kur padzert kafiju· Kur iedzert vīnu· Labākas zivisKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātSpa un labākie saloniFilmaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Ulus 29VogueMikla Restaurant360« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · turcija · Stambula · Kur paēst · Trendy

360

Autors: Hasans Arslanjuregi1 ATSAUKSME

Restorāns 360 iekārtots vienā no izklaidei un kultūrai atvēlētās Stambulas gājēju ielas elegantākajiem dzīvojamajiem namiem, turklāt pašā tā augšstāvā. Par savu slavu šis iestādījums var vienādā mērā pateikties tiklab satriecošajiem panorāmas skatiem uz pilsētu, kā tajā piekoptajai fusion virtuvei. Stalto Misir Apartment namu - aptuveni 200 metrus no majestātiskajiem Galatasarajas Liceja vārtiem, kreisajā pusē - jūs vienkārši nevarat nepamanīt. Pilnīgi iespējams, ka tā āra terase ir pats fotogēniskākais nostūris visā pilsētā, īpaši tā ap kokteiļu laiku. Pie kokteiļiem tad nu arī droši vien vajadzētu pieturēties, jo zinātāji pēdējā laikā bijuši visai skopi ar uzslavām 360 pasniegtajam ēdienam. Neraugoties uz to, restorāna popularitāte nav mazinājusies, tāpēc būtiski svarīgi rezervēt galdiņu iepriekš - sevišķi piektdienās un sestdienās. Darbdienās iegriezieties izbaudīt mierīgāku gaisotni un pamielot acis ar krāšņajiem skatiem. Atvērts katru dienu no 18.00 līdz 02.00. Tiek pieņemtas visas izplatītākās kredītkartes.

Istiklal Caddesi
Misir apt. K: 8 No: 311
Beyoglu 34330 Istanbul
Tel.: +90 212 251 10 42

www.360istanbul.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

bralītis

Apmeklēja: 19.03.2010

Pilnībā var pievienoties teiktajam, ka vieta ir tā vērta lai to apmeklētu, fantastisko saktu dēļ, bet virtuves sadaļu var izlaist. Lai arī mūs uzņēmušie vietējie prezentēja šo vietu, kā šī brīža slavenākā Stambulas šefpavāra mītnes restorānu, tomēr patiess gastranomisks baudījums izpalika. Daži patiesi gardi un fusion tendencēm atbilstoši starteri, un vienkārši pamatēdcieni, pēc kuriem paliek nepatīkama smaguma sajūta. Noteikti neņemiet drunkt octopus, pēc tā mans kolēģis nakti pavadīja labierīcībās. Bet ārpus tā, bija patīkami vērot saposušos cilvēkus, skaistos skatus, un paštaisītos alkoholiskos aperatīvus.

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: