GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Stambula

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Kur padzert kafiju· Kur iedzert vīnu· Labākas zivisKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātSpa un labākie saloniFilmaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Ulus 29VogueMikla Restaurant360« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · turcija · Stambula · Kur paēst · Trendy

Mikla Restaurant

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Mikla Restaurant

Stambulā nekļūdīgs restorāna kvalitātes rādītājs vairākumā gadījumu ir tā atrašanās vieta, proti, skats, kas paveras pa logu vai no terases. Jo vērienīgāka panorāma – jo labāk! Mikla Restaurant ir viena no šādām vietām. Restorāns atrodas viesnīcas The Maramara Pera augšstāvā, pašā Stambulas centrā, gaismas piesārņojumam un pilsētas uguņu ņirbai vakaros gan mazliet traucējot izbaudīt panorāmas vērienu.

Vienlaikus Mikla Restaurant noteikti piepulcējams tā dēvētajiem restorāniem – skatuvēm, kur gan sevi parādīt, gan citus apskatīt. Publika šeit ir raibu raibā, krietni paskaļa un ne būt ne vietējais kolorīts. Tālab šurp ieteicams doties, ja ir sajūta, ka autentiskās Stambulas šarms jau izbaudīts pārpārēm.

Tas pats attiecināms uz virtuvi. Vietējās turku virtuves tradīcijas šefpavārs Mehmet Gürs piegriezis atbilstoši modernās skandināvu virtuves ievirzei, kas gan vairs nav nekāds modes kliedziens, tomēr aizvien aktualitāte. Porcijas ir mazas, pasniegšanas forma – profesionāla un radoša, piemēram, tradicionālo kraukšķīgo anšovu vietā saņemsiet uz akmens plāksnes izkārtotus sausiņus ar trim maziem cepeškrāsnī izceptiem zivs gabaliņiem. Arī jūsu izvēlētais omārs tiks pasniegts ar izdomu un lieliskām piedevām; zivs pagatavota nevainojami, savukārt jēra entrekots – izcepts perfekti.

Mikla Restaurant nav klasiskās a la carte, tās vietā jārēķinās ar fiksētas cenas menu (150 liras / 3 ēdieni). Par Sevilen Isabey Sauvignon Blanc vīna glāzi, kā vairumā Stambulas restorānu, būs jāšķiras no 21 liras.

 

Cafe Marmara Pera, Meşrutiyet Cd No:1
34430 Beyoğlu, Turcija
T.: +90 212 293 5656
www.miklarestaurant.com/en

 

11/2013

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: