GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Stambula

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņot· Stila krējums· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· ApartamentiKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātSpa un labākie saloniFilmaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

The House HotelHotel UyanBentley HotelMarmara Pera HotelAnsen SuitesGrand Hotel de Londres« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · turcija · Stambula · Kur nakšņot · Laba izvēle

Grand Hotel de Londres

Autors: Hasans Arslanjuregi0 ATSAUKSMES

Nepieciešamības dēļ laiku pa laikam atjaunots, taču ārēji pilnīgi nemainīgs kopš atvēršanas 1892. gadā, Londres - kulta viesnīca zinātājiem - var lepoties ar ideālu atrašanās vietu - pašā vecā vēstniecību rajona Pera (Beyoğlu) sirdī. Viesnīcas arābu izcelsmes īpašnieki nosargājuši viesnīcas patieso garu - jau pārkāpjot tās slieksnim un nonākot lielajā vestibilā, jūs it kā atgriežaties pagātnē, Austrumu ekspreša un iepriekšējās gadsimtu mijas intrigu pasaulē. Šodien bārā, kur Osmaņu impērijas sabrukuma dienās apgrozījās Ernests Hemingvejs ar saviem draugiem, jūs pie dzēriena glāzes ieraudzīsiet ne vienu vienu kolorītu vietējas nozīmes personāžu, plašāk pazīstamu mūziķi vai mākslinieku. Šīs senās sienas glabā vairāk spiegu un diplomātu noslēpumu nekā mēs to spētu iedomāties. Kopainu papildina lustras, tumša koka paneļi un nevainojamā tehniskā kārtībā uzturēts dzelzs kalumu lifts, un vispārējā krāšņumā nav grūti nepamanīt terasi - īstu miera ostu šajā ļaužu pilnajā pilsētas daļā, ko arvien vairāk pārņem krietni minimālistiskāki stili. Uzkavējieties un atvelciet elpu pie kokteiļa glāzes augstu virs minaretiem piebārstītās pilsētas plašumiem - izbaudiet Stambulas krāšņāko noslēpumu: saulrietu virs Zelta raga. Ne visi numuri piedāvā skaistas ainavas aiz loga, un katra istaba ir mazliet savādāka - kā jau tas vecās ēkās mēdz būt.
Izvēlieties šo viesnīcu, ja jums ir vājība uz nostalģisku atmosfēru ar veclaicīgas romantikas un piedzīvojumu pieskaņu - un jūs rīkosieties gudri, ja palūgsiet pēc iespējas lielāku istabu. Cenas ir ļoti dažādas - no 40 eiro līdz 200 dolāriem par nakti -, taču ik istaba ar saviem autentiskajiem dizaina elementiem sevī slēpj kādu gabaliņu no pilsētas vēstures. Negaidiet žilbinošu apkalpošanu - ikdienas dzīves ritumu viensīcā Londres nav iespējams pasteidzināt. Taču patiesam romantiķim, kurš turklāt gatavs uz piedzīvojumiem šī ir vienkārši ideāla naktsmītne!

Mesrutiyet Caddesi. No: 117 80050 Beyoglu Istanbul TURKIYE
Tel.: (90) 212 2450670 / (90) 212 2931619 / (90) 212 2931620 / (90) 212 2491025 Fakss: (90) 212 2450671
E-pasts: londra@londrahotel.net

www.londrahotel.net

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: