GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Stambula

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņot· Stila krējums· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· ApartamentiKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātSpa un labākie saloniFilmaInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Vault KaraköyEdition Hotel IstanbulMama ShelterThe House HotelPera Palace HotelHotel UyanBentley HotelPoint HotelLush HotelÇirağan Palace KempinskiMarmara Pera HotelIstanbul Sweet HomeAnsen SuitesGrand Hotel de Londres« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · turcija · Stambula · Kur nakšņot ·

Vault Karaköy

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Vault Karaköy

Populārais Stambulas viesnīcu tīkls The House Hotel, kura stāsts nu jau pirms vairāk kā 10 gadiem sākās ar kafijotavām, savai trīs naktsmītņu kolekcijai pievienojis ceturto – Vault Karaköy. Viesnīcas mājvieta ir modīgais Karaköy rajons un tā atrodas Bankalar Caddesi jeb vēsturiskajā Banku ielā, kādreizējā osmaņu laika finanšu dzīslā. Turpat, kur leģendārās,  Anrī Kartjē - Bresona iemūžinātās Komando kāpnes, kuras savulaik cēlusi turīga banķieru ģimene, lai viņu bērni varētu ērtāk nokļūt skolā.

Foto: Vault KaraköyFoto: Vault KaraköyFoto: Vault Karaköy

Viesnīcas mājvieta ir izbijusi 19. gadsimta bankas ēka, un tā ir spilgs liecinieks stāstā par Banku ielas jauno dzīvi. Agrākā bankas ēkā atrodas arī turpat blakus esošais laikmetīgās mākslas un kultūras centrs SALT.

Foto: Vault KaraköyFoto: Vault KaraköyFoto: Vault Karaköy

Viesnīcas interjerā saglabāti gan majestātiski augstie griesti un greznās freskas, gan arī virkne citu vēsturisku detaļu. Istabu dizains ir klasiski elegants, naudas un luksusa smaržas piesūcies. To pastiprinot arī atbilstošai atribūtikai – mākslas grāmatām, labai mūzikai utt. Ideāla naktsmītne, kur, cita starpā, pārdomāt arī savas attiecības ar naudu. Visos iespējamos aspektos.

Bankalar Caddesi No. 5 / 34420 Beyoğlu / Istanbul

www.thehousehotel.com

03/2014

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: