GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Berlīne

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūra· Muzeji· Galerijas· Laikmetīgās kultūras mezgls· Teātri· KinoKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Sammlung BorosDekoratīvās mākslas muzejsJüdische MädchenschuleHalle am WasserSophiensaeleKinoteātris ArsenālsRadialsystem VHebbel-am-UferDeutsches TheaterBerliner EnsembleJüdisches Museum BerlinBrücke-Museum BerlinMuseum BerggruenMuseumsinselKW Kunst-Werke BerlinPergamonmuseumGemäldegalerieBauhaus-Archiv (Museum für Gestaltung)Hamburger Bahnhof (Museum für Gegenwart)Fotogrāfijas muzejs (Helmut Newton Foundation)Sammlung HoffmannNeue Nationalgalerie« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · vācija · Berlīne · Kultūra ·

Radialsystem V

Autors: Margarita Zieda0 ATSAUKSMES

Radialsystem V

Sistēmas, kas attīstās no viena centra kā stari, sauc par radiālajām. Berlīnes kultūras telpā šis jēdziens ir stabili iegājies no 2006. gada, kad vēl vasarīgās rudens dienās visi ceļi veda uz adresi - Holzmarktsrasse 33, kur durvis vēra Radialsystem V - New Spaces for Arts. Arhitekta Gerharda Špangenberga (Gerhard Spangenberg) pārbūvētā un izremontētā ēka ar zāļu un studiju labirintu pilsētas upes Šprē malā, kas kādreiz kalpojusi kā sūkņu stacija.
Jau pašā celtnes arhitektūrā, kurā savienojās moderns betona, stikla un gaismas piedzīvojums ar 1881. gadā celtās industriālās ķieģeļēkas silto spēku un līdzās plūstošo upi, ir ietverta Radiālo sistēmu pamatideja - saspēles dialogs starp pagātni un šodienu, starp tradīciju un inovāciju, vienotā darbā savienojoties arhitektūrai, dejai un mūzikai.
Radiālās sistēmas ir mājas vācu horeogrāfei Sašai Valcai, vienai no savdabīgākajām un būtiskākajām dejas māksliniecēm mūsdienu pasaulē. Arī vienai no starptautiski pieprasītākajām. Šeit viņa kopā ar saviem dejotājiem attīsta pavisam īpašus dejas uzvedumus, kas attīstās no dzīvās mūzikas un notiek saspēlē ar to. Radiālajās sistēmās mājvietu sev raduši ne tikai Sašas Valcas teātris un viņas viesi - lieliski horeogrāfi no visas pasaules, bet arī Berlīnes Senās mūzikas akadēmija, kā arī daudzi jo daudzi mūziķi, komponisti, dziedātāji, kuru kaislība ir senā un jaunā mūzika.

www.radialsystem.de

Holzmarktstrasse 33

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: