GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Berlīne

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Berlīne vintage pērļu medniekiem« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · vācija · Berlīne · Maršruti · Maršruti

Berlīne vintage pērļu medniekiem

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Berlīne vintage pērļu medniekiem

Kaut ar dizaineru autletiem vairāk saistās Milāna un Florences apkaime, bet ar vintage bodītēm – Londona, ne mazāk iekārojams pieturpunkts stila gardēžu kartē ir arī Berlīne. Tā dēvētās intelektuālās un konceptuālās un, jo īpaši, beļģu un japāņu modes cienītājiem, “zelta ādere” ir Yuu – neliels veikaliņš Mitte rajonā (Steinstrasse 26; www.yuu-shop.de). Te atradīsiet gan Dries Van Noten, Ann Demeulemeester, Martin Margiela, Bernhard Willhelm, Hussein Chalayan, gan Yohji Yamamoto u.c. pazīstamus savas nišas korifejus. Neraugoties uz to, ka Yuu piedāvājumā rodami tērpi un aksesuāri no iepriekšējo gadu kolekcijām (ar 50% atlaidi no sākumcenas), katra lieta te izraudzīta teju ar kolekcionāra rūpību.

Foto: Berlīne vintage pērļu medniekiem

Pašai veikala telpai mazliet atgādinot darbnīcu - ar koka grīdu, pie betona sienas atstutētu spoguli, apavu plauktu - koka trepēm un laikošanas kabīni - industriālu olu no otrreizējās pārstrādes materiāliem, kas dizaina objekta statusā iesēdināta telpas vidū. Yuu saimniece katru še rodamo lietu izraudzījusies pati un, jāteic, viņas stila sajūta ir izcila. 

 

Foto: Berlīne vintage pērļu medniekiem

Savukārt vintage cienītājiem iegriešanās vērts ir Garments (Linienstrasse 204-205; www.garments-vintage.dewww.garments-vintage.de), kura īpašnieki ir kostīmu dizaineri, kas savulaik strādājuši TV industrijā. Veikalu viņi iekārtojuši teju kā paši savu drēbju skapi – viss salikts pa stiliem, noskaņojumiem un krāsām. Piedāvājumā ir virkne pazīstamu modes brendu tērpu un aksesuāru – no Stella McCartney līdz Burberry, kas, iespējams, daļu savas iepriekšējās dzīves vadījuši arī kādā TV seriālā.

Foto: Berlīne vintage pērļu medniekiem

Gana izmeklēta vintage veikala statuss piedēvējams arī Das Neue Schwarz (Mulackstrsse 38; www.dasneueschwarz.de), kas tulkojumā nozīmē The New Black. Veikaliņš ir neliels, taču lieliski iekārtots – ar virvēs iekārtiem koka plauktiem. Tā īpašnieki sadarbojas ar virkni stilistu un modes šovrūmu, tādējādi piekļūstot patiešām īsteniem stila atradumiem – gan no modes “mēles”, gan dizaineru iepriekšējo sezonu kolekcijām. Turklāt, kas ir patīkama ziņa vintage cienītājiem, daļa še rodamo apģērbu un aksesuāru nekad iepriekš nav tikuši valkāti. Piedāvājumā esošie brendi variējas no Louis Vuitton, Chanel, Yves Saint Laurent (vēl no Tom Ford laikiem) līdz Raf Simons un Helmut Lang.

Foto: Berlīne vintage pērļu medniekiem

Ja kārojas ko pavisam neordināru, Class of Berlin (Grosse Hamburger Strsse. 19A; www.classofberlin.com), kas atrodas vienā no vecākajiem vēsturiskajiem namiem Hackescher Markt rajonā, ir specializējies 1930.- 1960. gadu stilā, piedāvājot visu iespējamo – no apģērba līdz mūzikai, grāmatām un aksesuāriem. Tostarp arī 1950. gadu stilistikā izturētu frizētavu, kur vīriešiem pieejami klasiski bārddziņa pakalpojumi.

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: