GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Berlīne

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Kur padzert kafiju· Kur iedzert vīnu· Labākās kūkas· Veselīgs dzīvesveidsKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

KaufbarCookies CreamClärchens BallhausDunkelrestaurantPan AsiaMonsieur Vuong« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · vācija · Berlīne · Kur paēst · Īsts atradums

Monsieur Vuong

Autors: Anothertravelguide.com4 ATSAUKSMES

Monsieur Vuong

Labākā ēstuve Berlīnē! Vieta ar atkarības sajūtu. Turklāt tās mītiskais pievilkšanas spēks nav nemaz tik viegli vārdos ietērpjams. Neliels, ģimenei piederošs vjetnamiešu restorāns ar ļoti draudzīgām cenām, kurā joprojām gatavo pēc ģimenes senajām receptēm. Vienmēr pilns un gandrīz vienmēr pie ieejas ir rinda (īpaši dienas „ēdamajās" stundās). Turklāt stāvēšana tajā ir neizbēgama, jo Monsieur Voung nepieņem rezervācijas. Tiesa, gaidīšana neaizņem daudz laika, rinda kustas ātri, jo apkalpošana Vuong ir zibenīga un te pavadītais laiks - katras gaidītās minūtes vērts. Stāv visi - no cienījamiem baņķieriem, uzvalkos tērptiem klerkiem, māksliniekiem līdz studentiem. Patiesībā, ja nejauši gadās, ka pie Vuong durvīm nav rindas, uzskatiet, ka jums laupīta daļa piedzīvojuma šarma.
Interjers ir vienkāršs, bet gaumīgs - acis piesaista austrumu krāsu palete (sarkanas sienas) un Budas figūriņa. Galdiņi ar maziem koka ķeblīšiem ir tik cieši viens otram blakus, ka mazliet sajūtaties kā skolas solā. Arī, ja atnākat divatā, neviens īpaši necermonēsies jautājot, vai negribat sēdēt atsevišķi - vienkārši nosēdinās, kur brīvs, arī pie sešvietīga galda. Atmosfēra ir enerģētiski pulsējoša kā metropoles miniatūra - viss notiek, cilvēku virpulis, burzma, skaņas, sarunas.
Pie sienas ir īpašnieka jaunības dienu foto - tāds muskuļots, smaidošs puisis svītrainā kreklā. Tagad viņam varētu būt ap gadiem sešdesmit. Restorānā strādā visa ģimene, un viņš pats vakaros mēdz te uzturēties un sarokoties ar katru apmeklētāju. Ja pamanāt kungu baltā uzvalkā, kurš nemitīgi smēķē, tas noteikti ir viņš. Taču galvenais ir ēdiens! Ēdienkarte ir neliela (pāris salāti un viens vai divi pamatēdieni, kas turklāt katru otro dienu mainās), taču viss - neticami garšīgs. Turklāt - tikpat neticami draudzīgas cenas! Izcili vistas salāti (seši eiro) ar diedzētiem asniem, ledussalātiem, zemesriekstiem, korinadru un Vuong īpašo mērci, kuras teju gastronomisku atkarību izraisošais sastāvs pieder ģimenes īpašajiem noslēpumiem. Un zupiņa! Iedomājieties karstu vistas buljonu, kurā sabērti jau iepriekš novārītas vistas gabaliņi, nūdeles, pētersīļi, svaigi dārzeņi: cukini, burkāni. Kā tikko noplaucēti tie burtiski kraukšķ mutē, nezaudējot ne kripatiņas no savas svaigās garšas buķetes. Porciju izmērs ir cienījams, bet iespējamas arī pusporcijas.
Ekselenta apkalpošana, turklāt visi oficianti ir vjetnamieši. Ar Vuong ir tā - ja vienreiz te papusdienosiet, noteikti atgriezīsieties. 100% droši!

Vienās pusdienās vairāk par 12 eiro notērēt būs grūti.

Atvērts: no pusdienlaika līdz pusnaktij
Svētdienās no 14.00

Alte Schonhauser Strasse 46
Tel: 308 726 43

www.monsieurvuong.de

 

05/2012

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Inese Stankeviča

Apmeklēja: 2018.gada februāra sākums

Atkal un atkal gardi - vienkārši, bet laipna, ātra apkalpošana un gards ēdiens par demokrātiskām cenām.
Garšvielas patīkami silda februāra vēsumā!

Līna Sondore

Apmeklēja: 2008. gada 8. martā

Sani

Apmeklēja: 16.08.2009.

Atklājums, kur noteikti jāiegriežas vēl! Garšigi, lielisks serviss un cenas saprātīgas. Žēl, ka tik tālu, jo savādāk jau šodien pat aizietu vēl un vēl un vēl...

Nauris Vilks

It kā vienkārši, bet vienlaikus izcili!

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: