GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Berlīne

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Kur padzert kafiju· Kur iedzert vīnu· Labākās kūkas· Veselīgs dzīvesveidsKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

La Soupe PopulairePauly SaalFischers FritzBrančs Brasserie DesbrossesVau« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · vācija · Berlīne · Kur paēst · Stila krējums

Brančs Brasserie Desbrosses

Autors: Anothertravelguide.com3 ATSAUKSMES

Labākais svētdienas brančs Berlīnē! Vispirms jau atrašanās vieta - Potsdamer Platz, Ritz - Carlton viesnīca. Brasserie Desbrosses ir viena no tās pērlēm - īsts franču bistro pašā modernās Berlīnes sirdī. 1875. gadā celtā ēka iepriekš atradusies klusā Francijas ciematiņā Macon, līdz detaļu pa detaļai pārvesta uz Berlīni (līdzīgi kā Ritz Carlton bistro tika atvērts 2004. gada janvārī). Restaurācija bijusi precīza līdz sīkumam, viss ir autentisks - krēsli, art deco stila lampas, spoguļi. Kaut Brasserie Desbrosses varat iegriezties arī ikdienā, īstais piedzīvojums ir svētdienas Champagne Brunch. To servē no 12.00 līdz 15.00 un pieprasījuma dēļ, jārezervē savlaicīgi.
Pirmais, ko ieraugāt atverot durvis, ir vecs divritenis ar grozu, kas pilns ar tikko ceptiem kruasāniem. Un nepaspēsiet ne attapties, kad jums momentā piedāvās šampanieti. Mercier. Turklāt - neierobežotā daudzumā. Nemitīgi sekojot, lai glāze ir pilna. Simtprocentīgi droši - ja esat aizgājis pēc ēdiena un glāze ir tukša, atgriežoties tā noteikti atkal būs pilna... Fonā spēlē akordeonists - ar sarkanu lakatiņu, visas franču dziesmas - tā, ka sirds pa muti kāpj laukā. Un vienlaikus - neuzbāzīgi.
Galvenais ir nesamulst un neapjukt smaržās. Pirmais, kas jums jādara - jādodas pie jūras velšu stenda. Izcilas austeres, ikri, foreles, laši! Vajag sākt ar omāriem, te tie sagatavoti vienkārši perfekti, maigi, nepārvārīti. Tad doties pie salātiem - lai atsvaidzinātu garšu sajūtu un nobeigt ar desertu. Kūkas ir dievīgas! Sakrautas četros, piecos stāvos - kā gastronomiskas instalācijas. (Tiesa, kārdinošs ir arī zupu un karsto ēdienu stends, taču nepārvērtējiet savas spējas!)
Karalisks serviss! Visu laiku jūs uzpasē divi, trīs oficianti, bez uzmanības nebūsiet ne mirkli. Trauki tiek novākti tikpat zibenīgi kā pildītas glāzes. Un, kad jau esat samaksājis rēķinu, lai dotos projām, pienāk oficiants, zīmīgi paskatās...un vēlreiz pielej glāzi. Pulkstenī labāk neskatieties, tāpat ātrāk par 15.00 no šejienes neiziesiet! Toties, kāds dienas sākums!

Cena - 79 eiro

Potsdamer Platz 3
10785 Berlin
Tel.: + 49 (0) 30 33 777 6340
Fax.: + 49 (0) 30 33 777 5341

www.desbrosses.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Reins Grants

Apmeklēja: 2011. gada marts

Izcils gastronomisks un kulturāls piedzīvojums!
Sākot no austerēm, beidzot ar izcilu creme-brule, sākot no sirmiem pāriem tvīdā, līdz pat jauniešiem, kas loka iekšā 4 porcijas austeru.
Ēdiena, atmosfēras, cilvēku un, protams, šampanieša baudīšana.
Noteikti iesaku!

Toms

Viss, joprojām īr brīnišķīgi, bet cena jau 78 EUR

Toms

Apmeklēja: 06.08

Viss bija vienkārši perfekti, bet cena diemžēl jau EUR 68 (vienalga ideāls value for money)

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: