GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Berlīne

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Kur padzert kafiju· Kur iedzert vīnu· Labākās kūkas· Veselīgs dzīvesveidsKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

La Soupe PopulairePauly SaalFischers FritzBrančs Brasserie DesbrossesVau« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · vācija · Berlīne · Kur paēst · Stila krējums

Pauly Saal

Autors: Anothertravelguide.com2 ATSAUKSMES

Šī brīža visaprunātākais Berlīnes restorāns. Reveranss Berlīnes intelektuālā uzplaukuma "zelta laikmetam", interjeram iemiesojot Veimāras republikas 20. gadu dekadenci. Atrašanās vieta vien ir unikāla - kādreizējā Ebreju meiteņu skola (Jüdische Mädchenschule), kas nesen pārtapusi mākslas galeriju un gastronomijas epicentrā. Pati Mitte rajona un galeriju ielas Augustraße sirds. Pavāram Siegfried Danler ir Michelin zvaigzne, ēdienkartei piedāvājot klasisku vācu virtuvi radošā haute cuisine interpretācijā. Pauly Saal īpašnieki ir tie paši, kas nu jau vairākus gadus nemainīgai adresei Berlīnes trendy restorānu sarakstā - Grill Royal. Tālab galdiņu vakariņām noteikti ieteicams rezervēt savlaicīgi!

Auguststraße 11 - 13
www.paulysaal.com

 

06/2012

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Alise

Apmeklēja: 07.2022

Šis restorāns ir slēgts un vairs neeksistē.

Elina

Apmeklēja: 30.08.2012.

Dievigas marinetas bietes un gurkisi, pilu pastete, brieza galas fileja ar kolrabju salatiem, roza vins, sokolades praline un cepti persiki ar pastaisitu vanilas saldejumu mmmm....viss bija lieliski. Ja pasutisiet mazo visitinu vai cucinu, jums to pirms servesanas atnesis paradit uz koka delisa un pajautas - vai ta izskatas labi un vai iespejams nevelaties krauskigaku adinu. Apkalposana loti laba limeni - ir gan humors, gan maniere, gan zinasanas - no visa tiesi tik daudz, cik vajag. Telpas milzigi plasas un varenas - skolas aura jutama neparprotami. Uz WC bus jaiet pa garo gaitemi lidz galam, nu gluzi ka pamaskola. Krasnaka edamzales rota - 4 milzigas murano lampas pie griestiem, katra 60K Eur verta.

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: