GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Berlīne

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Kur padzert kafiju· Kur iedzert vīnu· Labākās kūkas· Veselīgs dzīvesveidsKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

La Soupe PopulairePauly SaalFischers FritzBrančs Brasserie DesbrossesVau« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · vācija · Berlīne · Kur paēst · Stila krējums

Vau

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Klasisks „balto galdautu" restorāns, ar vienu Mišelina zvaigzni un pretenziju uz augsto virtuvi. Zeltīti šķīvji, Wilkens galda piederumi, uz katra galdiņa podiņš ar ziedošu orhideju, pie sienas Ķelnes gleznotāja Oliver Jorgan darbi. Arī Latvijā pazīstamā arhitekta Meinharda fon Gerkāna interjers (Villa Marta u.c.), kas, tiesa, cilvēkiem ar bagātu iztēli var šķist mazliet mulsinošs, jo gaiša koka toņos izturētā garenā taisnstūrveida telpa ar melnu sienu tās galā mazliet atgādina kapliču (īpaši, kad uz galdiem vēl sadegtas sveces un ienākot paraugāties uz melno sienu ar balto vertikālo gaismas svītru pa vidu...). Kā jau šāda stila vietās, galvenajā telpā valda mazliet pastīva atmosfēra, katrā ziņā - džinsos un tēkrelā varbūt īsti ērti nejutīsieties. Vakaros publika te ierodas sataisījusies, droši melnā iepakojumā, briljantos un brošās. Un gaiss kļūst biezs no neskaitāmo parfīmu kokteiļa. Vau ir arī otra telpa (ienākot pa labi), no lielajiem logiem paveras skats uz ielu un arī atmosfēra te ir krietni demokrātiskāka.
Lieliska apkalpošana, videi atbilstošos formastērpos - gan oficiantēm sievietēm, gan vīriešiem ir melni uzvalki ar tauriņiem. Moderna, ļoti laba Vācijas un Austrijas klasiskās tradīcijās balstīta Eiropas virtuve. Ļoti pārdomāta un sabalansēta garšu buķete. Arī šķīvja dizains. Ēdienkarte nav pārāk liela, un katru mēnesi tiek mainīta. Vienlaikus pieejama arī degustācijas ēdienkarte un, ja gadās, ka neko savām tā brīža gastronomiskajām vēlmēm atbilstošu neatrodat aktuālajā pavāra piedāvājumā, Vau serviss pieļauj pasūtīt atsevišķus ēdienus arī no degustācijas kartes. Kā jau šāda stila vietās - porcijas ir salīdzinoši nelielas.
Izcila vīnu izvēle, turklāt visās cenu kategorijās. Katru mēnesi Vau someljē iesaka savu Top 10, kur cita starpā rodami arī viens vai divi ļoti labi vīni 30 eiro kategorijā.

Sešu ēdienu degustācijas ēdienkarte - 110 eiro
Uzkodas - vidēji 32 eiro
Otrie ēdieni - 38 eiro

Atvērts no pulksten 12.00 līdz 14.30 un no 17.00 līdz 10.30
Slēgts svētdienās

Jagerstrasse 54/55
Tel.: 202 97 30

www.vau-berlin.de

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: