GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Berlīne

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Kur padzert kafiju· Kur iedzert vīnu· Labākās kūkas· Veselīgs dzīvesveidsKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Deivida Čiperfīlda kantīneThe Grand3 Minutes Sur MerLokalDatschaDuduCantinaSage RestaurantGrill RoyalLutter & WegnerSpindler & KlattBorchardt« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · vācija · Berlīne · Kur paēst · Trendy

Borchardt

Autors: Anothertravelguide.com1 ATSAUKSME

Katrā pilsētā ir vieta, kurp vērts būt redzētam un, protams, apskatīt citus līdzīgos. Berlīnē tāds ir Borchardt. Pagājušā gadsimta 20. gados te bijusi franču brasserie un Parīzes dekadences elpa šajā vietā tiek kultivēta joprojām. Pirmajā mirklī - tāda laba franču bistro sajūta! Nebrīnieties, ja oficiants jūs uzrunās franciski. Savu nosaukumu restorāns esot ieguvis pateicoties Ludwig Borchardt - berlīnietim, kurš 1913. gadā Ēģiptē atklāja Tell el'Amarna - pilsētu, kas veltīta saulei.
Siltā laikā noteikti izvēlaties galdiņu pagalmā, atmosfēras un publikas ziņā tas savā ziņā atsauc atmiņā Parīzes pazīstamo Hotel Costes. Pasūtiet austeres un Borchardt specialitāti - Vīnes šniceli, kas šeit ir vienkārši izcila. Un vērojiet teātri: politiķi, mākslinieki, šovbiznesa lauvas, modeles - visi spēlē uz Borchardt skatuves.

Franzosische Strasse 47
10117 Berlin
Mitte
Tel: + 49 30 818 86262

Atvērts katru dienu no pulksten 11.30 līdz 01.00

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

BaibaG

Apmeklēja: 2008.06.

Hm, oficiants mani neuzrunāja franciski, bet zāles pārzinis uzzinājis, ka esmu no Latvijas, nez kāpēc uzsauca mums vodku. Vācieši šo restorānu , ja tā vat teikt, apmeklē paaudzēs. Austeres bija tiešām labas!

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: