GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Berlīne

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· Leģendāra klasika· Kur padzert kafiju· Kur iedzert vīnu· Labākās kūkas· Veselīgs dzīvesveidsKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Deivida Čiperfīlda kantīneThe Grand3 Minutes Sur MerLokalDatschaDuduCantinaSage RestaurantGrill RoyalLutter & WegnerSpindler & KlattBorchardt« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · vācija · Berlīne · Kur paēst · Trendy

Cantina

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Cantina

Gājēju tilts, kas no dzelzceļa stacijas Bahnhof Friedrichstraße šķērso tuvējo upi, zem sevis šobrīd slēpj aktuālāko stilīgu berlīniešu pulcēšanās vietu pilsētā - bāru/restorānu Cantina.
Lai to uzietu, Shiffbauerdamm krastmalā jāmēģina atrast melnas, necilas metāla durvis ar nelielu lodziņu, kas iezīmējas apbružātā un aprakstītā zemtilta ēkas sienā.
Tā kā Cantina atrodas zem dzelzceļa, telpās neatradīsiet ne vienu pašu logu ailu, ogļu melnajām sienām to it kā vēl vairāk iegremdējot tumsā. Cantina lounge ir gara telpa darvas melnā un asfalta pelēkā tonī, ko visā garumā iezīmē bāra letes līnija un piepilda techno un ambient mūzikas vibrācijas. Savukārt nokļūt ēdamzālē iespējams caur "pārrāvumu" garajā bāra letē.
Lai gan Cantina publiku lielākoties veido tikai zinātāji, rezervācija ir vairāk nekā ieteicama - lielisko Āzijas, Latīņamerikas un Ibērijas pussalas virtuvi, tāpat kā izcilos kokteiļus un vīnu šurp dodas baudīt gan mākslinieki, gan mediju un biznesa cilvēki.
Jāatzīst - gan dzērieni, gan ēdieni Cantina ir dārgi (uzkodas no 12 EUR, pamatēdieni no 24 EUR).

Shiffbauerdamm 11
tausendberlin.com

12/2011

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: