GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Berlīne

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Mode, aksesuāri· Universālveikals· Grāmatnīcas· Vintage· Dizains· Bērniem· Iepirkšanās kvartālsMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Potsdammer Strasse mākslas un stila pagalms« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · vācija · Berlīne · Kur iepirkties · Iepirkšanās kvartāls

Potsdammer Strasse mākslas un stila pagalms

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Potsdammer Strasse mākslas un stila pagalms

Berlīnē nekad nevari būt drošs, ko aiz kurām durvīm ieraudzīsi. Un tā joprojām ir nepārspēta jaunu telpu apgūšanā. Tās stila vietām kā gājputniem pārvietojoties no rajona uz rajonu. Šī brīža aktuālākais pulcēšanās epicentrs ir pagaidām ģentrifikācijas vēl īpaši neskarta Potsdammer Strasse teritorija jeb, precīzāk, kāds tās pagalms, kur vēl nesen atradās dienas avīzes Der Tagesspiegel tipogrāfija.

Foto: Potsdammer Strasse mākslas un stila pagalms
Blain Southern

Kopš pagājušā gada tās balti industriālās un minimālistiski robustās telpas apdzīvo pazīstamās Londonas galerijas Blain Southern Berlīnes filiāle (No.77-87; www.blainsouthern.com) un koncepveikalsAndreas Murkudis. Vēriens ir grandiozs, tā teikt, laikmetīgās mākslas, avangarda modes un dizaina esence sānu pie sāna. Starp citu, pirms Otrā pasaules kara šajā rajonā pulsēja naktsdzīve un tas bija slavens arī ar savām vēsturiskajām 19. gadsimta villām. Pārtopot izstāžu mājvietā, viena no tām saglabājusies arī šajā pagalmā - tās pārmaiņu īpaši neskartajam interjeram piedāvājot unikālu ceļojumu vecajā Berlīnē. Savukārt tieši iepretim - ielas otrajā pusē, nesen jaunu grāmatnīcu-lasītavu-izstāžu telpu atvēris Augustrasse mītošais inteliģentais žurnālu veikals Do you read me?. Interjera "oga" ir itāļu dizaina leģendas Enzo Mari 1974. gadā radītie pašsaliekamie koka krēsli, savukārt plaukti pilni ar izcilu mākslas, dizaina un stila grāmatu izlasi.

Potsdamer Strasse 98

 

06/2012

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: