GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Berlīne

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņot· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· ApartamentiKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Adina Apartment Hotel BerlinmitArt Hotel+CafeRadisson SAS HotelClipper City Home« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · vācija · Berlīne · Kur nakšņot · Laba izvēle

Radisson SAS Hotel

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Kaut lielas ķēžu viesnīcas lielākoties mēdz izcelties ar bezpersonisku prognozējamību, kur kā McDonalds, vienmēr zini, ko dabūsi, Berlīnes Radisson SAS gadījums ir īpašs. Atvērta 2004. gadā, tā noteikti ir viena no oriģinālākajām Eiropas Radisson SAS viesnīcām. Tās centrālais elements ir milzu cilindra formas akvārijs (25 metrus augsts), kas atrodas pašā lobija centrā. Miljoniem litru ūdens un 2500 tropisko zivju, kas savā nodabā lēni riņķo starp jūras augiem un koraļļiem. Akvārija vidū iebūvēts panorāmas lifts, tiesa, lai izbaudītu šo ūdens parku cienīgo ekstravaganci, jums nāksies iegriezties turpat blakus esošajā DomAquaree, kur atrodas Berlīnes Sea Life Center. Ekskursija jūras iemītnieku valstībā ir tā apmeklējuma kulminācija.
Taču, ja mērķis nav akurāt sabakstīties deguniem ar kādu no zemūdens daiļavām, zivju dejas tikpat lieliski vērojamas arī malkojot kokteili lobija bārā. Viesnīcā ir 405 istabas, 102 - ar skatu uz akvāriju, 89 - uz Berlīnes domu. To izteikti modernais un vienlaikus lakoniskais interjers ir Berlīnes arhitektu biroja BHPS veikums.

Cena - no 160 eiro

Karl-Liebeknecht-Strasse 3
www.radissonsas.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: