GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Berlīne

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņot· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Patīkamas cenas un kvalitātes attiecības· ApartamentiKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdaraVērts zinātFilmaVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

Hotel Provocateurart'otel Berlin MitteSir Savigny HotelGorki ApartmentsDas StueHomage Design ApartmentsSmartloft Apartments&ArtWeinmeister HotelCosmo HotelSoho House BerlinAdina Apartment Hotel BerlinARCOTEL John FThe Regent BerlinArte Luise KunsthotelmitArt Hotel+CafeThe Mandala HotelOstelRadisson SAS HotelQ!Clipper City HomeAxel HouseHotel de RomeLux 11« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · vācija · Berlīne · Kur nakšņot ·

Hotel de Rome

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Hotel de Rome pieder Berlīnes viesnīcu ainas jaunpienācējiem - atvērta 2006. gadā un pieder nelielai luksusa viesnīcu ķēdei Rocco Forte Hotels, kuras kontā ir arī Hotel de Russie Romā, Villa Kenedy Frankfurtē un Hotel Astoria Sanktpēterburgā. Kādreiz šajā 1889. gadā celtajā ēkā atradusies banka, vēlāk telpas izmantotas kā izstāžu zāle. Lieliska atrašanās vieta - Bebelplatz, netālu no Uter den Linden. Lielā, skaistā laukumā iepretim State Opera. Tiesa, tā vēsturē gan ir arī tāds „tumšs plankums" kā nacistu sarīkotā grāmatu dedzināšana 1933. gadā.
Ieejot pārņem fantastiska mājīguma sajūta un gaisā jaušama atmosfēra, kuru angliski apzīmē ar class. Katrā ziņā, arī ja ienākat tikai padzert kafiju, nodriskātos džinsos un tēkreklā varētu rasties sajūta, ka tas varbūt nav gluži piemērotākais apģērbs. Vestibilā uz postamentiem ugunīgi sarkanas vāzes. Ļoti labs, tumšos toņos izturēts bārs ar lielisku atmosfēru, kas teju vai mudina apsēsties kādā stūrī kopā ar draugiem un iedzert Cuba Libre.
Lielas platības atvēlētas lobijam, kas no vienas puses ir šķietami nepraktiski, no otras - piedāvā neskaitāmas iespējas kaut kur nolīst un pazust. Viesnīcā ir 146 istabas, arī spa.

Cena - sākot no 420 eiro.

Behrenstrasse 37
10117 Berlin

www.hotelderome.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: