GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Minhene

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūra· KinoKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesMaršrutiLietas, kas jāizdara

IZVĒLIES OBJEKTU

Sammlung GoetzWerkstattkinoBMW WeltMinhenes ebreju muzejs / Jüdisches Museum MünchenVācu muzejs / Deutsches MuseumMinhenes pilsētas muzejs / München StadtmuseumBavārijas Nacionālais muzejs / Bayerisches NationalmuseumMākslu nams / Haus der KunstŠaka galerija / SchackgalerieGliptotēka un Valsts Antīkās mākslas muzejs / Glyptothek und Staatliche AntikensammlungBrandhorstu muzejs / Museum BrandhorstLēnbaha nams / LenbachhausModernās mākslas pinakotēka / Pinakothek der ModerneJaunā pinakotēka / Neue PinakothekVecā pinakotēka / Alte PinakothekMākslas rajons / Kunstareal« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · vācija · Minhene · Kultūra ·

Brandhorstu muzejs / Museum Brandhorst

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Brandhorstu muzejs / Museum Brandhorst

Brandhorstu laikmetīgās mākslas muzeja modernā celtne ir pats jaunākais pienesums „muzeju kvartāla" apbūvē. Pēc firmas Sauerbruch Hutton architects projekta celtā ēka tika atklāta 2009. gadā un tai ir izstiepta divstāvu taisnstūra struktūra ar daudzkrāsainu fasādi, ko veido 36 000 vertikāli keramikas „slēģi" no 23 dažādu krāsas flīzītēm. Interjerā dominē baltas sienas un Dānijas ozolkoka grīdas.
Muzeja kolekcijas pamatā ir Ūdo un Anetes Brandhorstu modernās mākslas privātkolekcija. Īpaša uzmanība tajā pievērsta Endijam Vorholam un Sajam Tomblijam - Vorholam šeit ap 100 darbu, kas ir vislielākā viņa kolekcija Eiropā, savukārt Tomblijam ir ap 60 darbu, kas ir viena no visplašākajām mākslinieka darbu kolekcijām pasaulē. Vēl Brandhorstu kolekcijā pārstāvēti tādi ievērojami vārdi kā Boiss, Mercs, Kounellis, Bāzelics, Rihters, Noimans, Baskijā, Polke, Gobers, Fišls, Hērsts u. c. Ļoti interesanta ir arī gandrīz pilnīgā Pikaso ilustrēto grāmatu kolekcija.

Museum Brandhorst
Kunstareal
Theresienstrasse 35a
80333 Munich

www.museum-brandhorst.de

 

Ievietots 07/2010

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: