GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Minhene

Baudītāja ceļvedisEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirkties· Koncepta veikali· Grāmatnīcas· Eko veikali· Bērniem· Tirgus· Mūzika· Labākie apaviMaršrutiLietas, kas jāizdara

IZVĒLIES OBJEKTU

Pool« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Eiropa · vācija · Minhene · Kur iepirkties · Koncepta veikali

Pool

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Pool

Pool ir Minhenes Colette un Corso Como. Pilsētas pazīstamākais koncepta veikals, kas kā daudzas no Minhenes īpašākajām adresēm, nebūt tik viegli nav atrodams. Kaut tā adrese ir pilsētas glaunākā iepirkšanās iela Maximilianstrasse, veikals meklējams pagalmā, turklāt vēl pagrabstāvā. Vērienīga (500m2), gara industriāla telpa, kuras interjerā dominē cements, stikls un koks, melns un balts, monohromo paleti akcentējot ar spilgtiem krāsu triepieniem. Piemēram, apavus še varat pielaikot uz fuksiju rozā sofas. Savulaik šajā vietā esot bijis iecerēts spa, taču projekts tā arī nav ticis realizēts, toties no tā aizgūts nosaukums - Pool. Piedāvājumā rodams viss modes upuru neprāta krējums - sākot no Alexander McQueen līdz Givenchy, Martin Margiela, Niel Barrett un Y-3. Apavi, aksesuāri, dizaina grāmatas, mūzikas CD utt. Turpat blakus atrodas arī viens no Minhenes stila publikas iecienītākajiem restorāniem, bijušajos karaliskajos staļļos iekārtotais Brenner, kura terase ir kā radīta Pool iepirkumu demonstrācijai.
Veikalam ir arī savs autlets (Pool Outlet Plus, Kreuzstrasse 14), kur rodami apģērbi un aksesuāri no iepriekšējo sezonu kolekcijām un te noteikti vērts iegriezties, piemēram, ja vēlaties iegādāties kaut ko no šogad pāragri aizsaulē aizgājušā britu modes enfant terrible Aleksandra Makvīna pēdējo kolekciju oriģināliem.

Maximilianstrasse 11, Zentrum

Ievietots 08/2010

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: