GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Ņujorka

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasEsenceKultūraKur nakšņotKur paēstKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

PH-D LoungeTop of the Standard The Box Webster HallBeauty BarJane Hotel’s Ballroomsmalls jazz club« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Ziemeļamerika · amerikas savienotās valstis · Ņujorka · Labākie klubi ·

The Box

Autors: Baiba Orbidāne0 ATSAUKSMES

The Box

The Box - varietē teātris labākajās mūsdienu Ņujorkas tradīcijās. Atmosfēra - totāli uzkarsēta un absolūti fantastiska! Jābūt gatavam uz visu! Tieši šeit vispilnasinīgāk iespējams novērtēt, ko pasaules megapole spēj piedāvāt un piedzīvot to īsto Ņujorkas sajūtu.

The Box burlesku šovs sākas stundu pēc pusnakts, lai ik nakti skatītājus ievestu pasaulē, par kuru tie līdz šim varējuši tikai aizdomāties... vai arī pat to nav varējuši. Tiek izdalīts mājās cepts popkorns... Uz klasiskās, sarkanās drapērijās tērptās skatuves kāpj izcili vokāli kabarē kostīmos, taču cilvēki gaida ko vairāk... Gaida uzdrīkstēšanos! Tas var izrādīties sekss uz skatuves - divdzimuma, viendzimuma, iesaistot apmeklētājus... Tā var būt nokārtošanās uz skatuves... Bet tas viennozīmīgi būs estēstisks izpildījums ar negaidītiem šoka momentiem.

Katram viesim šeit ir savs stāsts, kā viņš šeit iekļuvis, jo ieejas politika (door policy) The Box ir ekstrēmi strikta. Ieejas maksas maksāšana nebūt nav garantija veiksmīgam šova apmeklējumam. Svarīga Ņujorkā ir pazīšanās. Pilsētas likumi paredz - jo plašāks kontaktu loks, jo lielākas iespējas iemantot vienreizīgu pieredzi.

189 Chrystie St, New York, NY 10002
www.theboxnyc.com

Foto: Daniel Serrette 

03/2015

 

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: