GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Ņujorka

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Kur padzert kafiju· Kur iedzert vīnu· Labākās kūkas· Labākie uzkodu bāri· Labākie bāri· Panorāmas bāri· SlepenbāriKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

WD-50PastisThe Modern un The Bar RoomBuddakanMorimoto« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Ziemeļamerika · amerikas savienotās valstis · Ņujorka · Kur paēst · Stila krējums

Buddakan

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Atrodoties tikai dažus soļus no Morimoto, arī Buddakan ir Stephen Starrs lolojums. Viens no šī brīža Ņujorkas visvairāk aprunātajiem restorāniem. Ārēji necila ķieģeļu kastīte (blakus Chelsea Market) - iekšā neprāta katakombas. Vairāk kā 300 sēdvietas, divi stāvi, interjera autors, pazīstamais franču dizainers Kristians Ležērs. Tiem, kas pabijuši nu jau pabalējušajā Parīzes Budda Bar, varētu uzvējot sentimentālas atmiņas... Tikai vēriens ir cits - divdesmit pakāpienu lejup un nonāksiet galvenajā ēdamzālē, pametiet skatu augšup un no griestiem teju Himalaju augstumā (Buddakan tomēr...) lejup slīgst rinda milzīgu lustru. Pārējās telpas - katra ar savu dizainu, kā mazas kabatas apslēptas gaiteņu labirintā. Vienīgais mīnuss - mūzika te ir tāda, ka pat visskaļākās balss īpašniekiem uzturēt draudzīgu sarunu ir gandrīz neiespējami. Un arī serviss no tiem, kāds mēdz būt hip vietās, kur, ja neesi bijis, vari uzskatīt, ka tevis nav... Buddakan ir kā gražīga skaistule, kurai acīmredzami netrūkst pielūdzēju. Izmeklēti personisku attieksmi negaidiet.
Toties virtuve - izcila. Arī koķetē ar Austrumiem, taču šoreiz vairāk Ķīnu nekā Japānu. Dim Sum - mēli var norīt... Ja vēlaties vakariņot centrālajā zālē un pieprasītākajā laikā, rezervācija nepieciešama vairākas nedēļas iepriekš.

75 9th Ave., New York, NY 10011
Tel.: 212-989-6699
Fakss: 212-989-6612

www.buddakannyc.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: