GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Ņujorka

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasEsenceKultūraKur nakšņotKur paēst· Stila krējums· Trendy· Īsts atradums· Laba izvēle· Leģendāra klasika· Vietējais kolorīts· Kur padzert kafiju· Kur iedzert vīnu· Labākās kūkas· Labākie uzkodu bāri· Labākie bāri· Panorāmas bāri· SlepenbāriKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

abc kitchenSpice MarketBG« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Ziemeļamerika · amerikas savienotās valstis · Ņujorka · Kur paēst · Trendy

abc kitchen

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

abc kitchen

Mēbeļu un interjera priekšmetu veikals abc home (www.abchome.com) ir vēsturiska Ņujorkas telpu estētikas cienītāju adrese un lepojas ar plašu laika eklektikas dizaina piedāvājumu. Nesen šo adresi vēl iekārojamāku padarījis pirmā stāva abc kitchen restorāns, kura interjers diez ko nepakļaujas vienota dizaina aprakstam, taču tas nolasāms detaļu pa detaļai.
Te ir sasprēgājušas un nolupušas krāsas laukumi, nosūbējušas kristāla lustras, uz letes - kalnu kristāla šķemba, turpat izbūvēts mistisks iedobums, kurā izveidota grūti raksturojama instalācija. Te ir augsti krēsli, zemi krēsli, te nelakota koka galda virsma, bet tai līdzās cita - balta un plastmasas. Personāla formastērpu veido visdažādākās rūtis - variācijā no sīkām līdz gigantiskām.
Tāpat kā telpas interjerā arī galda servējumā triumfē eklektika - te pēkšņi rozā vāzē uzplaukst sārtas rožlapas un nogatavojas sarkanas ogas - gluži kā no vecmammas trauku skapja, šķiet, turpat arī aizlienēti zeltīti puķainie maizes šķīvīši. Ja pie viena galda būsiet, piemēram, četri, katrs tiks aplaimots ar atšķirīgiem galda piederumiem. Ēdiens tiek servēts asimetriskos, deformētos porcelāna traukos, bet salvetes vietā pie lūpām spiedīsiet trauku dvielīti ar divām svītrām.
abc kitchen blakus sadzīvo vecs un jauns, noskrubināts un glancēts. Šis dīvainais, bagātīgās eklektikas koncentrāts it kā brīžam izsauc pretenzijas, taču tai pat laikā tās jo ātri pagaist. Lai cik dīvains brīžiem nešķistu te valdošas kišmiš, tas saglabā gaumi, vieglumu un gaišumu, liek justies labi un vienkārši baudīt šo iespaidu karuseli.
Ēdienkarti raksturo modernā Ņujorkas virtuve, kas balstīta organic filozofijā, ēdiens ir veselīgs, gards un izcili veģetārie ēdieni sniedz lielisku sāta sajūtu.
Lieliska svētdienas branča vieta pirms vai pēc šopinga.

35 east 18th street (between broadway & park avenue)
T.: 212 475 5829
abckitchennyc.com

04/2011

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: