GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Ņujorka

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasEsenceKultūraKur nakšņot· Stila krējums· Laba izvēleKur paēstKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

The MercerSoho House60 Thompson HotelGramercy Park Hotel« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Ziemeļamerika · amerikas savienotās valstis · Ņujorka · Kur nakšņot · Stila krējums

Gramercy Park Hotel

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

Gramercy Park Hotel

Piekritīsiet, diezin vai pasaulē būs daudz viesnīcu, kuras, ja arī attiecīgajā dienā nebūs pārpildītas, neatkāpsies no noliktās sākuma cenas - 525 dolāri, ne par santīmu. „Tā ir Šrāgera viesnīca," laipni paskaidro meitene lobijā un ar šo viss ir izteikts. 70. gadu leģendārā naktskluba Studio 54 un vēlākā dizaina viesnīcu kulta ikona Jans Šrāgers ir brends, kas neprasa komentārus. Atšķirībā no iepriekšējās astoņu viesnīcu impērijas (kuru Šrāgers pagājušajā gadā bija spiests pārdot), Gramercy Park Hotel dizaina autors nav viss viņa uzticīgais partneris Filips Starks, bet mūsdienu mākslas aprindās labi pazīstamais Džūlians Šnābels.
No debesskrāpju Ņujorkas nokļūstot Gramercy Park Hotel jūs acumirklī pārņem tīkama mājas sajūta. Griesti un sienas ir no silti brūna koka, lobijā - Venēcijas stikla lustra, šķietami ļodzīgs antikvārs galdiņš (ar melnu muzeja cienīgu telefonu), mūsdienu māksla un degošs kamīns. Ne jau šāds, tāds dekoratīvs veidojums, bet īsts, sprakšķošs. Un kā smaržo... Dzīva, silta, tikko iekurta kamīna smarža jūs pavada visur - abos bāros, pat liftā. Tās nav vienīgi istabās, kuru bohēmiskā dizaina akcents ir gultai šķietami nevērīgi pārmests samta pārklājs. Samta un kamīna pēcgarša paliek vēl ilgi.

2, Lexington Avenue (pie 22-tās ielas)
Cena - no 525 dolāriem

www.gramercyparkhotel.com

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: