GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Ņujorka

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasEsenceKultūraKur nakšņot· Stila krējums· Laba izvēleKur paēstKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

The Whitby Hotel1 Hotel Central ParkMorgansThe Maritime HotelLibrary HotelThe MercerSoho House60 Thompson HotelGramercy Park Hotel« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Ziemeļamerika · amerikas savienotās valstis · Ņujorka · Kur nakšņot ·

1 Hotel Central Park

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

1 Hotel Central Park

Atrodoties vien piecas minūtes no Centrālparka, 1 Hotel Central Park savā ziņā ir tā turpinājums – vien viesnīcas veidolā. Efejās ietītā fasāde līdzinās leknam zaļojošam dārzam, monumentālās ārdurvis klāj 16 000 kritušu koka zaru tīklojums, savukārt vestibilā sienas dekora vietā ir koka stumbra šķērsgriezums. Nebūs daudz pārspīlēts apgalvojot, ka 1 Hotel Central Park savā ziņā ir Imanta Ziedoņa “Zaļās pasakas” materializācija – metropolē ienācis mežs. Viesnīcas moto ir “ceļo pa pasauli, bet vienlaikus arī par to rūpējies,” šo konceptu spilgti un asprātīgi izspēlējot arī tās interjeram, kurš ir īstena “zaļā luksusa” kvintesence.

Foto: 1 Hotel Central Park

Istabas līdzinās miniatūrām botāniskā dārza cellēm – daudz koka un zaļumu, gultas matracis pildīts kaņepēm, palagi no organiskās kokvilnas, savukārt klasisko čībiņu vietā kokvilnas zeķes, ko var izmantot še nakšņojot un pēc tam ņemt līdzi, drēbju pakaramie skapī tapuši no otrreizējās pārstādes materiāliem, tradicionālo plastmasas ūdens pudeļu vietā izlietnes aprīkotas ar filtriem, savukārt papīra piezīmju blociņus pie gultas aizstāj tāfele utt. Savs mazais stāsts te ir teju katrai detaļai, istabās atradīsiet arī neskaitāmas humorpilni un vienlaikus neuzbāzīgi izspēlētas rekomendācijas kā dzīvot zaļāk un atbildīgāk. Piemēram, no pasaules ūdens resursu taupīšanas viedokļa nebūtu ieteicams dušoties ilgāk par piecām minūtēm, tiesa, tas nenozīmē, ka sestajā minūtē ūdens izslēgsies... Tā teikt, izvēle jūsu! Istabās ir arī jogas paklājiņš un viesiem tiek piedāvāta iespēja izvēlēties – iesācēja vai jau cienījama jogas praktizētāja aplikāciju.

Foto: 1 Hotel Central Park

1 Hotel Central Park ir jau otrā SH Group viesnīca – pirmā vēra durvis šī gada martā Maiami, tās interjerā izmantojot vairāk kā divas tonnas otrreizējās pārstrādes materiālu, un paredzams, ka Manhetenas zaļojošajai oāzei drīz sekos vēl viena – Bruklinā.

58th Street Manhattan
1hotels.com/central-park

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: