GALAMĒRĶI KULTŪRAS AFIŠA BAUDĪTĀJA CEĻVEDIS CITĀDI MARŠRUTI INSIDER'S VIEW VEIKALS FOTO GALERIJAS

IZVĒLIES GALAMĒRĶI

Ņujorka

Baudītāja ceļvedisFoto galerijasEsenceKultūraKur nakšņot· Stila krējums· Laba izvēleKur paēstKur iepirktiesLietas, kas jāizdaraVērts zinātLabākie klubiVērts izbaudītInsider's view

IZVĒLIES OBJEKTU

The Whitby Hotel1 Hotel Central ParkMorgansThe Maritime HotelLibrary HotelThe MercerSoho House60 Thompson HotelGramercy Park Hotel« ATPAKAĻ « UZ SADAĻAS SĀKUMU

SAŅEM JAUNUMUS

Ierakstiet savu e-pasta adresi, ja vēlaties saņemt ikmēneša jaunumus.

REKOMENDĒJAM:

Londonas jaunā Thaddaeus Ropac galerija

Eiropas skulptūru parki – laikmetīgās mākslas telpa atelpai

Diānas Venē mākslinieku radīto rotu kolekcija

Galamērķi · Ziemeļamerika · amerikas savienotās valstis · Ņujorka · Kur nakšņot ·

The Whitby Hotel

Autors: Anothertravelguide.com0 ATSAUKSMES

The Whitby Hotel

Nu jau desmito viesnīcu pasaulē un otro Ņujorkā nupat atvēris Firmdale Hotels, kura īpašnieki – Tims un Kīta Kempi, tiek dēvēti par vieniem no spilgtākajiem un inovatīvākajiem personāžiem šī brīža pasaules viesnīcu ainā. Līdzīgi kā visās pārējās abu viesnīcās, arī The Whitby istabu interjeru dizainējusi Kīta Hempa pati.

Foto: The Whitby Hotel

Kā zināms, dizainā viņa ir gara radiniece Kristianam Lakruā modē – viņu abu spēja gleznot ar krāsām un rakstiem vispārdrošākajās kombinācijās ir unikāla. Un, ja Lakruā modē izpelnījies dzejnieka titulu, to pašu varētu teikt par Kītu Kempu viesnīcu dizainā.

Foto: The Whitby Hotel

Viņai nav noteikta iedvesmas avota, par impulsu var kļūt jebkas, kas ar viņu ir noticis – pamanīts antikvariātos dažādās pasaules malās, kādā grāmatā, filmā, piemājas parkā vai neskaitāmajos ceļojumos. Dzīvespriecīgi neordinārās krāsu un tekstīliju kombinācijās dzirkstī arī The Whitby Hotel. Daļai istabu ir arī privātas terases (retums Ņujorkā) un panorāmas logi, viesnīcas īpašajām zīmēm piepulcējams arī 130 sēdvietu kinoteātris. 

18 W 56th Street New York NY 10019
firmdalehotels.com

03/2017

DALIES:
Facebook Twitter

 

Jūsu atsauksmes

Diemžēl par šo objektu atsauksmes nav saņemtas

Jūsu vārds:

Laiks, kad apmeklējāt šo objektu:

Jūsu komentārs: